Uygulama

İşte ve Endüstride
İşte ve Endüstride

Ozon musluğu otel, spa, restoran ve umumi tuvaletlerde mükemmel çözümdür.

Sağlık alanında
Sağlık alanında

Bakteri öldürücü jelleri daha fazla satın almayın. Sadece bir kaç saniyede ozonlu su ile ellerinizi yıkayarak bakterilerin %99.9'undan kurtulun.

Banyoda
Banyoda

Hijyeninizi sağlayın, sivilcelerden kurtulun ve dişlerinizi çürümeye karşı koruyun.

Mutfakta
Mutfakta

Gıdalarınızı bakteri & toksinlerden temizleyin

Ozon Hakkında

Ozon Nedir?

Ozon ve Ozonlu Su Nedir? 

Ozon 

Ozon, dünyadaki en etkili anti mikrobik dezenfektan olarak bilinir. Sizinle iletişime geçmek isteyen bakterileri ve virüsleri öldürerek dezenfekte eder. Ozon, bakteri ve virüsleri öldürmekte, klordan 100 kat daha güçlü ve 300 kat daha hızlı ve etkilidir. Bugün dünyada bir çok ülküde daha çok klor kullanılmasına rağmen, çevre için son derece zehirlidir ve zararlıdır.

Klordan farklı olarak, Ozon, suda istenmeyen kimyasal artıklara neden olmaz. Klorlu su işlemleri suda zararlı kimyasallar barındırırken, Kona Ozon Sisteminde, sadece tamamen doğal bir element olan ozon eklenir. Ozon, suda oksijen olarak çözülür ve havada geriye hiç bir artık bırakmadan yok olur. Ozonu etkili yapansa, yüksek oksitlenme potensiyelidir. Ozon, oksijenden 5 kat ve klordan 2 kat kadar daha oksitlidir. Ozon mantar, bakteri ve virüsler için gibi mikroorganizmaları öldürmede çok etkilidir.

Ozonlu Su 

Saf su ve dezenfekte süreçleri, besinler için zorunludur ve ürünlerin kalitesinin belirler. Ozon, suyun doğal tadını ve kokusunu korur. Kimyasalsız dezenfekte ekipmanlar, ozonun etkin bir alternatif olmasını sağlayan diğer bir artıdır. Kona ozon sistemleri, evinizde kullandığınız su çözümleri için cazip fiyat ve güvenilir çözümler sağlar.

Bir kaç saniye akan ozonlu su altında yıkayarak, yapabilecekleriniz:

* Maruz kalınan bakteri ve virüsleri 99.9% öldürür. Bunlar, tüm besinlerde ortak olan patojenleri içerir: E.coli ( kalın bağırsakta enfeksiyona neden olan bir bakteri), salmonella, Hepatit A, Legionella, Litseria ve Shigellaas. Ozon, FDA tarafından tüm besinlerler için kullanılımı için onaylıdır.

*Taze mevye, salata, sebze, deniz ürünleri ve etleri içerin tüm besin yüzeylerini temizler.

*Besin bozulmalarıne neden olan mikro organizmaları 3 kat daha uzun süreli öldürerek, besinlerin daha taze kalmalarını sağlar. 

*Remove agricultural chemical residues and pesticides from vegetables and fruits.

*Sebze ve meyvelerde, tarımsal zehirleri ve böçek ilaçlarını temizler. *Klor artıklarını ve musluk suyundaki kötü tadı yok eder.

*Sıcak su kullanımını ve geleneksel temizleyicleri giderlerini saf dışı bırakarak, günlük harcamalarınızında kazanç sağlar.

Ozon Üreticileri (Jeneratörleri) 

Ozon üreticileri, oksijen atomlarının ayrılıp tekrar tekrar geçici olarak O2 molekülleriyle birleşmesini sağlar ve ozon üretir.

Haber Bülteni
Yeniliklerden haberdar olun. Haber bültenimiz için lütfen kayıt olun